İZMİR

Hakkımızda

izmir-ulusoy-komur

ULUSOY KÖMÜR 1983 yılında Barış Ulusoy tarafından kurulmuştur, sektöre öncülük eden bakış açısı ile yeniliklerin öncüsü olmuştur. 1994 yılında torba kömür satışına geçen Ulusoy Kömür sektöre temiz, kaliteli ve sağlıklı ulaşım anlayışını kazandırmıştır. 1998 yılında kömürün torbada satışı zorunlu hale gelmiş ve Ulusoy Kömür’ün zamanının ötesinde kararlar  alan bir şirket olduğu kanıtlanmıştır.

Ulusoy Kömür başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her yerine Soma kömürü, ithal kömür, meşe odunu, tahta parçası ve mangal kömürü satışını gerçekleştirmektedir. Satışları toptan ve perakende olarak her kullanıcıya hitap eden Ulusoy Kömür’ de kaliteden ödün verilmeden, sağlıklı ve kaliteli ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi vardır.

Yerli, linyitte Soma T.K.İ E.L.İ, Aydın Linyit. İthal taş kömüründe Karbontay, Kartay, Bamak, Odak, Süper Eneri, Safyak Bölge bayiliklerini bünyesinde bulunduran Ulusoy Kömür köklü ve güçlü duruşunu kullanıcı odaklı çalışmasına borçludur. Her ihtiyaca çözüm üretebilmek için evsel kömür, kaloriferlik kömür, apartmanlık kömür, sanayi kömürü… gibi birçok ürün seçeneğini bünyesinde bulunduran Ulusoy Kömür satış tonajlarını her geçen gün kalitesinin üstünde işleyerek artırmaktadır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Süper Enerji - Ototay - Aydın Linyit - Odak - Soma

ÜRÜN GARANTİ BELGELERİ

MİSYONUMUZ

Misyonumuz ülkemizdeki doğal kaynakları en yararlı şekilde değerlendirip kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı, bilgi ve deneyimlerimizden güç alarak günümüz çağdaş teknolojisiyle sürekli büyümek ve gelişmektir.

VİZYONUMUZ

Ulusoy Kömür Türkiye‘ye madencilik, enerji kolları ve fark yaratan büyük projeler ile değer katmak hedefindedir. Yıllara dayanan deneyimi ve kaliteli, garanti belgeli kömürleri kullanıcılar ile buluşturması ile madencilik sektöründe güven kazanmıştır.

Hemen Bilgi Alın!